Čínská reflexní masáž chodidel AN - MO

Masáž nohou An Mo je Čínská uzdravující masáž reflexních zón, meridiánů a akupresurních bodů chodidel.

V dávných lékařských spisech jsou slova: „Všichni lidé mají nohy, stejně jako všechny stromy mají kořen. Vyčerpání u stromu začíná kořenem a stárnutí lidí u nohou. “

Čínská masáž An Mo, která se překládá jako „tlačit, stisknout“ (An) a „tření“ (MO), má historii více než dva tisíce let.
Stala jedním z nejdůležitějších a dostupných metod tradiční čínské medicíny, společně s technikou Qigong.

Reflexní terapie An Mo je součástí tradiční čínské medicíny a má fyzické účinky na jednotlivé orgány a lidské tělo jako celek.
Zvláštní techniky mechanického působení rukou a prstů mohou zóny dráždit a zklidňovat, zahřívat a zmírnit bolest, zlepšit celkový stav a vytvořit příjemný pocit v průběhu masáže.

Reflexní terapie An Mo, je široce praktikováno v moderní čínské medicíně, je účinná v prevenci mnoha lidských onemocnění a zotavení těla jako celku.

Z pohledu tradiční čínské medicíny, masážní terapie je jen způsobem, jak pomoci, zbavit se stagnace qi a krve a zvýšit jejich oběh.
Obecně lze říci, že masáž nám pomáhá odpočinout, jak po tvrdé fyzické stránce, tak i po intenzivní duševní; zbavit se starostí, stresu a únavy; posílit imunitu; zlepšit oběh čchi a krve, (zabránit vzniku onemocnění a pronikání do našich těl agresivní patogenní qi; zpomalit proces stárnutí a mnohem, mnohem víc…)

 Program kurzu:
•základy teorie tradiční čínské medicíny
•historie masážní techniky An Mo
•indikace, kontraindikace masáže
•účinky masáže
•praktická aplikace masáže na meridiánech, a reflexních zónách chodidla
•praktická aplikace masáže nohou s olejem
•vyhledávaní akupresurních bodů na dolní končetině

S sebou: prostěradlo, ručník, přezůvky, občerstvení

Termín : momentálně není termín stanoven 

Cena : 1 800,- Kč

Přihlášku zašlete na email: info@srdcevdusi.cz  místo si zarezervujete zaplacením zálohy 900,- Kč na účet 236188476/0300